Premieoppgjøret på nett og i Mitt DFS

Det har dessverre sneket seg inn noen feil i det premieoppgjøret som ble lagt ut på nett via resultatlinken og på Mitt DFS. Vi er klar over dette og kommer med korrigerte versjoner så snart som mulig. Vi beklager dette.

Viken 2 – Oppsummering

Storeslem for jentene på årets Viken 2

Ja, du leste riktig 🙂 Årets Viken 2 må sies å være en storeslem for jentene. For se på disse topplistene:

Mesterskap klasse 3-5

  1. Åse Marit Myrvang – Høland/Bjørkelangen – 348
  2. Thomas Bråthen – Høland/Bjørkelangen – 345 eo
  3. Halvor Thrane Svendsen – Rælingen – 345 eo

U20

  1. Julie Paulsen Johannessen – Fredrikstad – 344

Over 55

  1. Tor Arne Solbakken – Rygge – 342

EJ

  1. Julianne Skallerud Brekke – Råde – 344 eo
  2. Adrian Mathias Torp – Eidsberg – 344 eo
  3. Mina Fleischmann – Høland/Bjørkelangen – 344

Jr

  1. Mathilde K. Sundsaasen – Kråkstad og Ski – 350
  2. Julie Marie Ottesen – Aas – 349
  3. Emma Helene Heiaas – Kråkstad og Ski – 348

ER

  1. Synnøve Berg – Blaker – 348
  2. Syver Lunde – Degernes – 347
  3. Anders Aas-Hveem – Rygge – 347

Rekrutt

  1. Celina Borgen Fuglerud – Raumnes – 348
  2. Eirik Gleditsch – Kråkstad og Ski – 340
  3. Emil Ottesen – Aas – 340

V55

  1. Christer Malm – Oslo Østre – 345
  2. Johan Andresen – Urskog – 343
  3. Torfinn Gaustad – Trøgstad – 342

V65

  1. Thore Hynne – Kråkstad og Ski – 350
  2. Jan Jansen – Buer/Kornsjø – 349
  3. Yngve Sandvoll – Åsnes – 349

V73

  1. Thorbjørn Andresen – Blaker – 350
  2. Erik Jødahl – Blaker – 350
  3. Torhold Liseter – Kråkstad og Ski – 350

Samlagsskyting i klasse 3-5 (

  1. Akershus 1 (Sørli, Bjerke, Bråthen og Myrvang) – 391
  2. Oslo 1 (Norberg, Tovseth Vatne, Stafsberg Klyve og Tveiten Haig – 384
  3. Akershus 2 (Thrane Svendsen, Jensløkken, Skarpodde og Øvrum) – 382

Samlagsskyting Veteraner

  1. Akershus – 395
  2. Oslo 2 – 395
  3. Follo 1 – 395

Samlagsskyting Rekrutt/jr

  1. Oslo – 396
  2. Østfold 1 – 395
  3. Akershus 1 – 393

Skytterlagene Skarpskytten og Østre Bærum ønsker å takke alle for at de tok turen innom Viken 2 disse dagene og til de som tok turen i dag og bidro til en fin ramme rundt dagens finaleskytinger. Videre rettes det en stor takk til Oslo Østre Skytterlag for lån av bane og velvillig hjelp i forhold til anlegget. En takk til Øyvind Johannessen er også på sin plass for hjelp og support med stevnestyringen.
Benytter også anledningen til å takke de frivillige som under arrangementet har stilt opp og hjulpet til med de oppgavene som skal til for å dra et slikt arrangement i havn. Uten dere så hadde vi slett ikke kommet i mål med dette – ingen nevnt, ingen glemt.
Takk for oss!

Finalegrenser Viken 2

Da har vi fått satt opp finalegrenser for samtlige klasser:

Videre så finnes oppropslister på resultatlinken under og lagvise lister omgang(100m og 200m) samt lagvise lister 10 sk 100m(samlagsskytinger 100m) og lagvise lister 10 sk – senior for samlagsskyting 200m

Resultater Live-visning

Oppdatering etter dag 2 av Viken 2

Flere gode resultater under fredagens skyting..

Klasse 3-5

  1. Åse Marit Myrvang – Høland/Bjørkelangen – 248
  2. Daniel Sørli – Urskog – 246
  3. Kari Mørck – Ski – 246

Klasse 2

  1. Jon Gultvedt – Aas – 241
  2. Terje Hansen – Skarpskytten – 239
  3. Geir Lam Andresen – Oslo Østre – 238

Klasse 1

  1. Ann Kristin Sogn – Råde – 245
  2. Lasse Nygård – Nordstrand – 243
  3. Bjørnar Fuglerud – Raumnes – 239

Klasse V55

  1. Jon Granlund – Nannestad – 250
  2. Rune Solberg – Kongsvinger og Omegn – 246
  3. Christer Malm – Oslo Østre – 245

Klasse V65

  1. Tore Hynne – Ski – 250
  2. Bergsvein Bårdstu – Ullensaker – 248
  3. Knut Helgesen – Skarpskytten – 247

Klasse V73

  1. Svend Holtet – Høland/Bjørkelangen – 250(19*)
  2. Torhild Liseter – Ski – 250(19*)
  3. Knut Bingen – Trøgstad – 250(16*)
  4. Ivar Liseter – Ski – 250(16*)

Klasse Rekrutt

  1. Celine Borgen Fuglerud – Raumnes – 250 (14*)
  2. Christian F. Haneborg – Ski – 245
  3. Emil Ottesen – Aas – 244

Klasse ER

  1. Simen Havik Samdal – Oslo Østre – 249(15*)
  2. Synnøve Berg – Blaker – 249(15*)
  3. Andreas Aas-Hvem – Rygge – 248

Klasse J

  1. Mathilde K. Sundsaasen – Ski – 250(21*)
  2. Julie Marie Ottesen – Aas – 249
  3. Ole Marius Ingeborgrud – Raumnes – 248(15*)

Klasse EJ

  1. Julianne Skallerud Brekke – Råde – 244(11*)
  2. Mina Fleischmann – Høland/Bjørkelangen – 244(9*)
  3. Nelia Johanne Kvarme – Aas – 237

Oppsummering etter første dag av Viken 2

Gode resultater i alle klasser allerede første dag av stevnet

Etter første dag av årets Viken 2 har vi følgende resultater

Klasse 3-5:

  1. Åse Marit Myrvang – Høland/Bjørkelangen – 248
  2. Daniel Sørli – Urskog – 246
  3. Kari Mørck – Ski – 246

Klasse V55

  1. Jon Granlund – Nannestad – 250
  2. Stein Heggen – Oslo Østre – 244
  3. Rune Wallin – Eidsberg – 244

Klasse V65

  1. Tore Hynne – Ski – 250
  2. Bergsvein Bårdstu – Ullensaker – 248
  3. Johan Janssen – Ullensaker – 247

Klasse V73

  1. Svend Holtet – Høland/Bjørkelangen – 250
  2. Knut Bingen – Trøgstad – 250
  3. Hans Heer – Eidsberg – 249

Klasse Rekrutt

  1. Christian F. Haneborg – Ski – 245
  2. Knut Martin Bach Ørmen – Råde – 244
  3. Kristine Havik Samdal – Oslo Østre – 243

Klasse ER

  1. Simen Havik Samdal – Oslo Østre – 249
  2. Andreas Aas-Hvem – Rygge – 248
  3. Kristian Leret Haugan – Blaker – 247

Klasse J

  1. Mathilde K. Sundsaasen – Ski – 250
  2. Emma Helene Heiaas – Ski – 248
  3. Amalie Mortensen Torbal – Oslo Østre – 247

Klasse EJ

  1. Julianne Skallerud Brekke – Råde – 244
  2. Simen Sanne – Oslo Østre – 209